قیمت لحظه ای سکه و طلا / قیمت هر گرم طلا : 1,152,200 تومان

طلا انگشتر

2,262,326
19,406,938
2262326
19406938
در حال بارگزاری...
محصولی یافت نشد!

  خرید انگشتر طلا

  انگشتر طلا با توجه به زیبایی و کاربردی بودن جزو طلاهایی است که در بین اقشار مختلف، با هر توان مالی و سطح درآمدی پرطرفدار است. به همین دلیل خرید انگشتر طلا جزو کارهای جذابی است که مخصوصا بین زوج‌های جوان و همسران در بازه‌های زمانی و مناسبت‌های مختلف رایج است. خرید انگشتر طلا در عین جذابیت، ریزه‌کاری‌هایی دارد که بهتر است هم قبل خرید و هم در حین خرید به آن‌ها توجه شود.

  یکی از کارایی‌ها و موارد خرید مهم انگشتر طلا و جواهر، در زمان عروسی و ازدواج است. زوج‌ها در این مواقع همیشه به دنبال انگشتری خاص و منحصر به فرد می‌گردند و برای این کار ممکن است روزها و یا حتی ماه‌ها زمان بگذارند.

  خرید انگشتر طلا و نکات طلایی

  • عیار طلای به کار رفته در انگشتر را مد نظر داشته باشید: هرچه عیار طلا بالاتر باشد (بالاترین عیار: 24) خلوص طلا بالاتر است، در نتیجه طلا نرم‌تر و ظریف‌تر می‌شود و به درد استفاده روزمره نمی‌خورد. در نتیجه شاید انگشترهای با طلای عیار بالا به درد استفاده آقایان نخورد ولی برای خانم‌ها گزینه مناسب‌تری باشد، چرا که خانم‌ها بهتر و دقیق‌تر از طلا مراقبت می‌کنند.

  • به توپر یا آبکاری بودن طلا دقت کنید: برخی از طلاهای به کار رفته در انگشترها طلاهای توخالی هستند، یعنی میزان طلای به کار رفته در این انگشترها کمتر است و فقط روی آن با یک لایه طلایی پوشیده شده است و در زیر و بدنه آن از فلزات مختلفی استفاده شده است. این نوع از طلا موردپسند بسیاری از خانم‌ها نیست و طلای توپر را که تمام بدنه انگشتر از طلا تشکیل شده است را ترجیح می‌دهند، که طبیعتا وزن و قیمت بیشتری هم دارند.

  • به سایز انگشت خود دقت کنید: قبل از خرید تصمیم بگیرید می‌خواهید انگشتر را در کدام انگشت خود بیندازید و سایز انگشتر را جوری انتخاب کنید که در حین انداختن انگشتر نیاز نباشد فشار زیادی به انگشتر وارد کنید، چون به مرور زمان انگشتر را از فرم خود می‌اندازد.

  انگشتر طلا نگین دار

  انگشتر طلا نگین دار در بین خانم‌ها طرفداران خاص خودش را دارد. البته می‌توان گفت نگین دار بودن یا بدون نگین بودن انگشتر کاملا امر سلیقه‌ای است؛ اما نکته‌ای که وجود دارد این است که نگهداری درست از نگین انگشترها کار ساده‌ای نیست و افتادن نگین‌ها در درازمدت امری اجتناب‌ناپذیر است، مخصوصا اگر در حین ساخت و چسباندن نگین‌ها توجه لازم و کافی صورت نگرفته باشد. ما در گالری دیورس به شما این اطمینان را می‌دهیم در ساخت و جاگذاری انگشتر طلا نگین دار بیشترین میزان توجه و دقت را به خرج می‌دهیم و خیال شما را از دوام نگین ها روی انگشتر راحت می‌کنیم.

  خرید آنلاین انگشتر طلا از دیورس

  وب‌سایت دیورس تمام آنچه که شما برای خرید آنلاین انگشتر طلا نیاز دارید را برای شما به صورت یکجا، فراهم کرده است. در این صفحه می‌توانید تمام طرح‌ها و مدل‌های انگشتر طلا را مشاهده کنید و با توجه به اطلاعات محصول از جمله عیار طلا، وزن طلا، نوع سنگ و نگین و قیمت انگشتر طلا تصمیم گیری کنید و خیلی آسان انگشتردار شوید.

  در حال بارگزاری...
  جهت استفاده از سایت، گوشی را بچرخانید!