قیمت لحظه ای سکه و طلا / قیمت هر گرم طلا : 1,146,400 تومان

طلا مردانه

7,212,370
30,143,652
7212370
30143652
در حال بارگزاری...
محصولی یافت نشد!

  طلا و جواهر مخصوص آقایان

  شاید برای همه ما طلا و جواهر تنها به خانم‌ها اختصاص دارد و گاهی فراموش می‌کنیم که آقایان نیز به مد و اکسسوری‌های درخشان و پر زرق و برق علاقه دارند. به همین دلیل شاید پیدا کردن طلا و جواهری که مخصوص برای آقایان ساخته و طراحی شده باشد کمی سخت باشد. طلا و جواهرات مردانه خواه به صورت روزانه استفاده شوند و خواه آنها را برای موقعیت‌های خاص استفاده کنند، در هر صورت باید به روز باشند و بسیار با سبک و استایل آقایان همخوانی داشته باشد.

  بیشترین طلا و جواهری که آقایان از آنها استفاده می‌کنند انگشتر، دستبند، گردنبند و آویز می‌باشد. به دلیل اینکه این نوع طلا و جواهر برای آقایان طراحی می‌شود، در ساخت آنها از مواد و فلزاتی متفاوت‌تر نسبت به طلا و جواهرات خانم‌ها استفاده می‌شود و بعضا دیدیم که دستبندهای طلا را با چرم می‌سازند، که متداول‌ترین نوع طلا و جواهر است که آقایان از آنها برای زیباتر کردن ظاهر خود استفاده می‌کنند.

  خرید آنلاین طلا مردانه از دیورس

  اهمیت طلا و جواهر برای خانم‌ها و آقایان در دیورس به یک اندازه مهم است و در ساخت هر دوی آنها بیشترین دقت و کیفیت گذاشته می‌شود. دیورس با استفاده از بهترین تجهیزات و افراد حرفه‌ای نیاز مردان ایرانی در استفاده از طلا و جواهر را درک کرده است و مناسب آن طلا و جواره مردانه تولید می‌کند.

  جواهرات مردانه ما، مانند انگشترهای مردانه و گردنبندهای مردانه، ظاهری زیبا به هر مرد ایرانی می‌دهد و طراحی تمام آنها طبق مد روز و بسیار زیبا است. چه به دنبال مدل‌های ساده باشید و چه به دنبال‌های پیچیده‌تر، می‌توانید تمام آنها را در وب‌سایت دیورس پیدا کنید و بسیار راحت آنها را به صورت آنلاین سفارش دهید. با خرید طلا مردانه از دیورس هم در زمان و هم در هزینه صرفه جویی کنید و استایل خود را به بهترین شکل دیزاین کنید.

  در حال بارگزاری...
  جهت استفاده از سایت، گوشی را بچرخانید!