قیمت لحظه ای سکه و طلا / قیمت هر گرم طلا : 1,145,900 تومان

طلا نیم ست

1,825,327
30,383,760
1825327
30383760
در حال بارگزاری...
محصولی یافت نشد!

  نیم ست طلا مجموعه‌ای درخشان در جعبه جواهرات شما

  مجموعه‌ای از طلا و جواهر با یک هارمونی و یک شکل باعث آوردن لبخند به چهره کسی که می‌شود که آن را دوست دارید و نیم ست طلا را به عنوان هدیه به او می‌دهید. بسیاری از افراد نیم ست طلا را تنها برای اینکه یک شکل و ظاهر یکسانی دارد انتخاب می‌کنند و برخی دیگر خرید آن را سرمایه‌ای برای آینده می‌دانند. در حقیقت، نیم ست‌های طلا زیبایی بی پایانی دارند که هرگز از مد نمی‌افتند و همیشه ترند هستند. با خرید نیم ست طلا دیگر نیازی به طلا و جواهر دیگری برای تکمیل زیبایی و درخشش ظاهر خود ندارید.

  ست گردنبند و گوشواره با زنجیر استایل شما را جذاب‌تر می‌کند و زیبایی لباس شما را دو چندان می‌کند. شما می‌توانید نیم ستی با نگین و سنگ را انتخاب کنید و یا سراغ سنگ تولد خود بروید و طلا را مخصوص خود کنید. همچنین می‌توانید با انتخاب سنگ تولد روی نیم ست طلا، هدیه‌ای شخصی و معنادار به آن کسی که دوستش دارید بدهید. با خرید نیم ست طلا دیگر نیازی نیست که هنگام خرید طلا به دنبال ست کردن گوشواره با آویز و گردنبند باشید و مدام از ست نشدن آنها عذاب بکشید.

  خرید آنلاین نیم ست طلا از دیورس

  اگر دوست دارید که هنگام خرید طلا، با یک تیر دو نشان بزنید و هم گردنبند طلا را با زنجیر داشته باشید و هم گوشواره هم شکل آن، حتما به خرید نیم ست طلا فکر کنید. وب‌سایت گالری دیورس این خرید را راحت کرده است و امکان خرید آنلاین نیم ست را برای شما فراهم کرده است. می‌توانید در وب‌سایت دیورس گشتی بزنید و مطمئنا از میان چندین طرح و تنوع محصول بسیار زیاد، مدل دلخواه خود را پیدا کنید و از داشتن نیم ست طلای زیبا لذت ببرید.

  در حال بارگزاری...
  جهت استفاده از سایت، گوشی را بچرخانید!