قیمت لحظه ای سکه و طلا / قیمت هر گرم طلا : 1,145,900 تومان

طلا حلقه ست

7,916,811
17,489,076
7916811
17489076
در حال بارگزاری...
محصولی یافت نشد!

  حلقه ست، تاجی بر انگشتان عروس و داماد

  از آن زمانی که همگی به یاد داریم، حلقه به عنوان نمادی از عشق و تعهد بر انگشتان عروس و داماد مانند تاجی درخشان خودنمایی می‌کند. انگشترهای طلا، در زمان‌های گذشته و دوران باستان بر دستان پادشاهان، ملکه‌ها و افراد اشراف زاده درخشش داشته است و به مرور زمان و گذشت دوران‌ها، به عنوان نمادی از عشق نیز شناخته شد.

  ممکن است بیشتر افراد انگشتر و هر گونه طلا را مختص خانم‌ها بدانند، اما آقایان نیز بعد از ازدواج حلقه می‌اندازند. اما حلقه‌ها دیگر فقط تاج انگشتان دست نیستند بلکه در موارد خاص مانند نامزدی، روزانه، جشن‌ها یا عروسی‌ها نیز استفاده می‌شوند. امروزه، هنگام خرید طلا و خصوصا هنگام خرید حلقه، خرید حلقه ست برای بسیاری از عروس و دامادها بسیار جذابیت دارد. بسیاری از افراد سادگی که حلقه‌های ست دارند را دوست دارند و به همین خاطر ترجیح می‌دهند، نماد عشق‌شان سادگی و در عین حال زیبایی را داشته باشد.

  خرید حلقه ست از گالری جواهر دیورس

  در گالری دیورس هیچ دو مدل حلقه ستی مشابه هم نیستند؛ این جمله حقیقت محض است، به همین خاطر باز هم می‌گوییم که هیچ دو طرح حلقه ستی در وب سایت دیورس مشابه هم نیستند و تنوع حلقه‌ها به قدری زیاد است که هر سلیقه‌ای را پوشش می‌دهد. اگر به دنبال حلقه جذاب و خاص هستید و دوست دارید برای عروسی خود حلقه‌ای یک شکل بخرید که با شخصیت و سلیقه شما هم‌خوانی داشته باشد، باید بگوییم که درست آمدید. تیم حرفه‌ای و خلاق دیورس، جدیدترین مدل‌های حلقه ست را مطابق با مد روز می‌سازند و آنها را با بهترین قیمت برای خرید در وب‌سایت قرار می‌دهند.

  خوشحالیم که خود را به عنوان یکی از فروشندگان برجسته طلا و جواهر برای ارائه جدیدترین طرح‌های حلقه ست معرفی کنیم. در این صفحه طرح‌های منحصر به فردی از حلقه‌های طراحی شده توسط دیورس را خواهید دید که ایده آل برای افرادی است که دوست دارند نماد عشق و ازدواج‌شان به یک شکل باشد و در انگشتان هر دو مانند تاج بدرخشد.

  در حال بارگزاری...
  جهت استفاده از سایت، گوشی را بچرخانید!