قیمت لحظه ای سکه و طلا / قیمت هر گرم طلا : 1,152,200 تومان
1399/8/27
نحوه ست کردن لباس با سرویس طلا

نحوه ست کردن لباس با سرویس طلا


ممکن است از مادر یا مادربزرگ‌های خود شنیده باشید و یاد گرفته باشید که چگونه ست کردن لباس با سرویس طلا را انجام دهید. اما با این حال، تصمیم گیری در مورد پوشیدن لباس و خرید سرویس طلا مناسب با آن، زمان پوشیدن و نحوه انتخاب سبک‌های متناسب با ظاهرهای مختلف، ممکن است برای شما دشوار باشد. این مقاله ما ممکن است راهنمای خوبی برای ست کردن لباس با سرویس طلا باشد و در عین حال ممکن است نتوانیم تمام موارد را که بسیار زیاد نیز است عنوان کنیم، اما امیدواریم که بتوانیم این نکات مربوط به مد و طلا و جواهر را به خوبی عنوان کنیم، تا هنگام پوشیدن لباس بتوانید به خوبی سرویس طلا را با آن ست کنید.

ما به امید پاسخگویی به سوالات متداول در مورد چگونگی تطبیق سرویس طلا با لباس و ظاهر روزمره، تطبیق سرویس طلا با لباس عروس و لباس شب این مقاله را منتشر کرده‌ایم. بنابراین بیایید خیلی زود سراغ اصل مطلب برویم و پاسخ سوالات بالا را پیدا کنیم.

بیشتر بخوانید: سرویس طلای عروس سفید بخریم یا زرد

ست کردن لباس با سرویس طلا

طلا و جواهر در هر شکلی می‌توانند هر لباسی را عالی جلوه دهند. حتی می‌توانند لباس‌های خسته کننده و بی روح را جلوه ببخشند و درخشش آنها را دو برابر کنند. در واقع می‌توان گفت که هیچ دلیلی برای عدم خرید آنلاین طلا و جواهر وجود ندارد و نباید از خرید سرویس‌های طلای درخشان و پر زرق و برق دچار عذاب وجدان شوید. بعد از دانستن بایدها و نبایدهای خرید طلا، سراغ خرید بروید و از سرویس‌های طلای خود لذت ببرید و بگذارید هر کدام از آنها درباره سبک و استایل شما بگویند.

اما با تمام این حرف‌ها، آیا می‌دانید که سخت‌تر از انتخاب لباس چه کاری است؟ بله، درست است. انتخاب و خرید سرویس طلای مناسب با لباسی که می‌خرید، می‌تواند حتی سخت‌تر از انتخاب و خرید خود لباس باشد.

انتخاب سرویس به تنهایی می‌تواند آسان باشد، اما زمانی که بخواهید آن را با لباس خود ست کنید می‌تواند به سخت‌ترین کار تبدیل شود و برخی افراد با انتخاب‌های نادرست می‌توانند ظاهر لباس را به شدت خراب کنند. آیا این مشکل برای شما آشنا نیست؟ درست است: این شما نیستید که تنها این مشکل را دارید و در این موضوع به هیچ عنوان تنها نیستید. بیشتر خانم‌ها در سراسر جهان درگیر این موضوع هستند! به عنوان مثال عروس‌ها هنگام خرید سرویس طلا به مشکل بر می‌خورند و نمی‌توانند به درستی تصمیم گیری کنند. آنها می‌توانند با توجه به مدل لباس عروس خود و دانستن نکاتی درباره خرید سرویس طلا عروس سراغ خرید بروند و خرید آسانی داشته باشند.

خانم‌ها در حالت عادی 90 دقیقه را ممکن است برای انتخاب لباس بگذارند، حال فکر کنید که این زمان برای ست کردن لباس با سرویس طلا چقدر می‌شود.

انتخاب صحیح سرویس طلا می‌تواند علاوه بر زیباتر نشان دادن ظاهر شما، لباس شما را نیز زیباتر جلوه دهد بنابراین این کار باید در نهایت دقت انجام شود. در ادامه این مقاله موارد مهمی را عنوان خواهیم کرد که به شما در انتخاب صحیح کمک خواهند کرد.

بیشتر بخوانید: چه سرویس طلایی برای دخترمان بخریم؟

1. سرویس طلا را مناسب با هر موقعیت استفاده کنید

ست کردن لباس با سرویس طلا

لباس و مراسم‌ها هر کدام نیاز به سرویس طلای مناسب به خود را دارند. وقتی قرار است لباس مجلسی بپوشید که یقه آن باز است و مراسم نیز مراسم عروسی نزدیکان شما باشد، مسلما می‌توانید سراغ سرویس‌های طلایی بروید که گردنبند آنها بسیار پر زرق و برق و پرسنگ است.

اما وقتی قرار است خود را برای یک مهمانی دورهمی آماده کنید، سعی کنید تمام سرویس خود را نیندازید و در این‌جور مواقع می‌توانید تنها به انگشتر طلا سرویس خود بسنده کنید. اگر قصد دارید تا سرویس طلا بخرید و یا سرویس طلا دارید و دوست دارید تا آن را با لباس خود ست کنید، ابتدا باید درباره جایی که قرار است بروید مطمئن شوید، تا با استفاده درست از آن درخشش و زیبایی آن را دو چندان کنید.

2. لباس‌های شلوغ با سرویس‌های طلای ساده ست می‌شود

مطمئنا این نکته را همه می‌دانند، اما برای آن دسته از افرادی که اطلاعی در این باره ندارند، باید عنوان کنیم که  لباس‌های شلوغ و طرح‌دار به هیچ عنوان با سرویس‌های طلای شلوغ زیبا نمی‌شوند و بهتر است برای این مدل لباس‌ها سراغ سرویس‌های ساده‌تر و مینیمال‌تر رفت.

اگر دوست دارید تا با این لباس‌ها سرویس طلای خود را استفاده کنید، می‌توانید تنها از گوشواره و دستبند آن استفاده کنید.

در این مواقع حتی غیر از شلوغی خود لباس به جنس پارچه آن نیز باید دقت کنید. اگر پارچه لباس شما جنس ضخیمی داشته باشد و همچنین حالت چروکی داشته باشد، درخشش سرویس طلاهای کارشده و مخصوصا گردنبند آن، می‌تواند در این پارچه گم شود و خود را نشان ندهد.

3. استفاده از گوشواره‌های بلند سرویس طلا

ست کردن لباس با سرویس طلا

مطمئنا همه خانم‌ها در همه مراسم‌ها، برای زیباتر جلوه دادن ظاهر خود بیشتر به لباس اهمیت می‌دهند. اما باید بدانید که ست کردن لباس با سرویس طلا و استفاده درست از آن است که می‌تواند هم ظاهر شما و هم ظاهر لباس شما را درخشش بیشتری بدهد. به عنوان مثال می‌توانید تنها از دستبند سرویس طلا استفاده کنید و یا حتی فقط سراغ گوشواره‌های بلند سرویس طلا بروید.

فرم صورت خود را در نظر بگیرید و با توجه به فرم صورت خود طلا را انتخاب کنید. به عنوان مثال برای خانم‌هایی که صورت آنها به شکل قلب است، گوشواره‌های بلند و آویزی که نوک تیزی ندارند می‌تواند بهترین گزینه باشد. خانم‌هایی که صورت بیضی دارند برای نشان دادن استخوان گونه خود باید از گوشواره‌های میخی و مثلثی استفاده کنند. شاید لازم باشد در برخی لباس‌ها تنها از یک قطعه از سرویس طلای خود استفاده کنید.

4. ست شدن سرویس طلا با رنگ پوست

سرویس طلا نباید فقط با لباس ست شود. خانم‌هایی امروزه برنده نبرد استفاده درست از سرویس طلا هستند که بدانند چه رنگ سرویس طلایی به رنگ پوستشان می‌آید.

سرویس طلا به رنگ سفید، پوست را روشن‌تر نشان می‌دهد. این رنگ طلا برای افرادی که پوست کدر دارند می‌تواند انتخاب خوبی باشد.

رنگ پوست‌های گرم علاوه بر فلزات زرد، با سنگ های قیمتی زرد، نارنجی و سبز رنگ نیز ست می‌شود.

5. استفاده از سرویس طلای گرم با رنگ‌های سرد

یاقوت، الماس و سنگ‌های قیمتی کهربایی خود به اندازه کافی زیبایی دارند. این رنگ‌ها، رنگ‌های آتشین و جسورانه هستند و با لباس‌هایی به رنگ سیاه و سفید بسیار زیبا به نظر می‌رسند؛ اما آیا این رنگ‌های با رنگ‌های دیگر نیز ست می‌شوند؟

سنگهای قیمتی گرم با لباس‌هایی به رنگ آبی یا بنفش ست می‌شوند. به عنوان مثال، سرویس‌های طلا با نگین یاقوت سرخ با لباس آبی رنگ بسیار زیبا و جسورانه به نظر می‌رسد.

6. استفاده از سرویس طلای سرد با رنگ‌های گرم

تطبیق رنگ‌ها در مد و فشن امری طبیعی و عرف است. بسیاری از طراحان مد برای الهام گرفتن در طراحی‌های خود، سراغ چرخه رنگ‌ها می‌روند.

چرخه رنگ‌ها به شما می‌گوید که همان‌طور که رنگ‌های گرم با رنگ‌های سرد ست می‌شوند رنگ، رنگ‌های سرد نیز با رنگ‌های گرم ست می‌شوند. سنگ‌های قیمتی به رنگ سبز تیره و آبی تیره با لباس‌های زرد یا نارنجی بسیار زیبا به نظر می‌رسند.

ایجاد تعادل بین رنگ‌های سرد و گرم اساساً چیزی است که به طلا و جواهر معنا می‌دهد. سعی کنید سرویس طلا و لباس‌های خود را با هم هماهنگ کنید تا زیبایی کنتراست را نشان دهید.

7. الماس محبوب‌ترین سنگ میان خانم‌ها است

ست کردن لباس با سرویس طلا

این موضوع چیز جدیدی نیست. الماس از زمانی که هزاران سال پیش برای اولین بار توسط مردم کشف شد، به عنوان پای ثابت در سرویس‌های طلا خود را نشان داده است.

یکی از اصلی‌ترین دلایل محبوبیت این سنگ قیمتی، این است که الماس با هر چیزی ست می‌شود!

آیا مطمئن نیستید که چگونه سرویس طلای خود را با لباس ست کنید؟ می‌توانید سراغ سرویس‌هایی با سنگ الماس یا زیرکونیوم بروید و آن را در هر موقعیتی بدون استرس ست نشدن لباس بیندازید. اگر نمی‌دانید که چگونه الماس اصل بخرید می‌توانید روش‌های تشخیص تقلبی و اصل بودن الماس در خانه را امتحان کنید.

8. استفاده از سرویس طلای مروارید دار با لباس‌هایی به رنگ دریا

ست کردن لباس با سرویس طلا

شما نمی‌توانید مروارید را مانند دیگر سنگ‌های قیمتی از معادن استخراج کنید، به جای آن غواصان به دریا می‌روند و آن را از میان صدف‌ها درمی‌آورند و شما آن را روی بهترین سرویس‌های طلا مشاهده می‌کنید.

این سنگ قیمتی بر روی سرویس‌های طلا، با لباس‌هایی به رنگ آبی روشن و تیره گرفته تا سبز و خاکستری ست می‌شود.

9. بهار و لباس تابستانی با رنگ‌های سرد

هوای روشن و طراوت لباس‌های بهار و تابستان با رنگ‌های سرد و طبیعی عالی به نظر می‌رسند. سرویس‌های طلا با سنگ‌های قیمتی مانند توپاز آبی را با لباس‌هایی با رنگ خنثی و همچنین ساده امتحان کنید.

می‌توانید سرویس‌های طلای نگین‌دار با رنگ طبیعی را با لباس‌هایی با رنگ‌های طبیعی امتحان کنید و همان حس و حال طبیعت را به ظاهر خود هدیه دهید.

10. با خرید پایه جواهر می‌توانید بهترین سنگ و نگین را برای لباس خود بخرید

یکی از بهترین کارهایی که برای ست کردن لباس با سرویس طلا می‌توان انجام داد این است که سراغ خرید پایه جواهر رفت. پایه جواهر چیست؟

پایه جواهر همان قالب ساخته شده جواهر قبل از سوار شدن سنگ است که در پایه جواهر این شما هستید که سنگ و نگین آن را انتخاب می‌کنید.

از مزایای خرید پایه جواهر این است که، پایه جواهر به شما این امکان را می‌دهد در انتخاب سنگ و نگین پایه جواهر دخالت داشته باشید و این شما باشید که درباره نوع و رنگ نگین سرویس طلای خود تصمیم می‌گیرید.

بیشتر بخوانید: نیم ست طلا با سرویس طلا چه فرقی دارد؟

مانند فردی حرفه‌ای لباس را با سرویس طلای خود ست کنید

ست کردن لباس با سرویس طلا امری آسان است و تنها نیاز به تمرین و دانستن یک سری اصول دارد. در ادامه اینفوگرافیک‌هایی را با شما به اشتراک می‌گذاریم که با استفاده از آنها می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. همان‌طور که گفتیم می‌توانید در سرویس طلا می‌توانید تنها از گوشواره و یا گردنبند آن استفاده کنید. بنابراین این تصاویر را با دقت ببینید تا مدل گوشواره درست با فرم صورت خود را پیدا کنید و همچنین بهترین حالت گردنبند را برای لباس خود انتخاب کنید.

ست کردن لباس با سرویس طلا

ست کردن لباس با سرویس طلا

ست کردن لباس با سرویس طلا

ست کردن لباس با سرویس طلا

ست کردن لباس با سرویس طلا

جهت استفاده از سایت، گوشی را بچرخانید!