قیمت لحظه ای سکه و طلا / قیمت هر گرم طلا : 1,146,400 تومان
1399/9/9
چگونه طلای دست دوم بخریم

چگونه طلای دست دوم بخریم

وقتی نوبت به خرید طلای دست دوم می‌رسد، باید انتظار داشته باشیم که با هر خریدی که تا به حال داشتیم فرق داشته باشد و حتی می‌تواند کمی چالش نیز داشته باشد، اما در نهایت نتیجه آن بسیار ارزشمند است. در حالی که در خرید طلای دست دوم ارجحیت سبک و سلیقه است، اما با این حال موارد بسیاری مانند ارزش کالا در برابر پولی که می‌دهید و مواردی از این دست نیز بسیار اهمیت دارند که باید هنگام خرید آنها را نیز در اولویت‌های خود قرار دهید. با تمام این موارد، چگونه طلای دست دوم بخریم؟


1399/9/3
مروارید با چه پایه جواهری بهتر است؟

مروارید با چه پایه جواهری بهتر است؟

مروارید که معمولاً با نام‌هایی مانند "سنگ قیمتی ارگانیک" یا "اشک ماه" نیز شناخته می‌شود، به عنوان سنگی ارزشمند بر روی جواهرات گذاشته می‌شود و ارزش آنها را دو چندان می‌کند. بسیاری از افراد بدون توجه به هزینه‌ای که این سنگ قیمتی دارد، از آن در جواهرات و پایه جواهر خود استفاده می‌کنند و زیبایی و درخشش بسیاری به پایه جواهر خود می‌دهند. اگر به دنبال این هستید که روی پایه جواهر خود مروارید استفاده کنید، باید هنگام خرید پایه جواهر به این دقت کنید که مروارید با چه پایه جواهری بهتر است.


1399/8/27
نحوه ست کردن لباس با سرویس طلا

نحوه ست کردن لباس با سرویس طلا

ممکن است از مادر یا مادربزرگ‌های خود شنیده باشید و یاد گرفته باشید که چگونه ست کردن لباس با سرویس طلا را انجام دهید. اما با این حال، تصمیم گیری در مورد پوشیدن لباس و خرید سرویس طلا مناسب با آن، زمان پوشیدن و نحوه انتخاب سبک‌های متناسب با ظاهرهای مختلف، ممکن است برای شما دشوار باشد. این مقاله ما ممکن است راهنمای خوبی برای ست کردن لباس با سرویس طلا باشد و در عین حال ممکن است نتوانیم تمام موارد را که بسیار زیاد نیز است عنوان کنیم، اما امیدواریم که بتوانیم این نکات مربوط به مد و طلا و جواهر را به خوبی عنوان کنیم، تا هنگام پوشیدن لباس بتوانید به خوبی سرویس طلا را با آن ست کنید.


1399/8/24
نیم ست طلا با سرویس طلا چه فرقی دارد؟

نیم ست طلا با سرویس طلا چه فرقی دارد؟

ممکن است این سوال برای شما نیز به وجود آمده باشد که نیم ست طلا با سرویس طلا چه فرقی دارد؟ یا هر کدام چه مواردی دارند که آنها را از هم متفاوت می‌کند. حتی برخی افراد قبل از اینکه بخواهند بدانند که سرویس طلای عروس سفید بخریم یا زرد، به دنبال جوانب مثبت و منفی نیم ست و سرویس طلا می‌روند، تا خرید به صرفه و در عین حال خوبی داشته باشند.


1399/8/17
نحوه بیرون آوردن انگشتر از انگشت ورم کرده

نحوه بیرون آوردن انگشتر از انگشت ورم کرده

تصور کنید می‌خواهید سراغ خرید انگشتر طلا بروید و دوست دارید انگشتر قدیمی خود را با انگشتر جدید عوض کنید، اما انگشت ورم کرده به شما اجازه این کار را نمی‌دهد. این موقعیت می‌تواند حال شما را خراب کنید و کاری کند که با انگشت خود درگیری پیدا کنید.


1399/8/7
سرویس طلای عروس سفید بخریم یا زرد؟

سرویس طلای عروس سفید بخریم یا زرد؟

سرویس طلای عروس سفید بخریم یا زرد؟ سرویس طلای عروس باید سفید باشد یا زرد؟ چه رنگی را برای سرویس طلای عروس انتخاب کنیم؟ کدام رنگ برای عروسی مناسب‌تر است؟ برای بسیاری از افراد، این انتخاب یک امر شخصی است. برخی افراد دوست دارند تا سرویس طلای عروسی آنها رنگ گرم داشته باشد و به همین دلیل سراغ رنگ طلایی می‌روند و برخی دیگر دوست دارند تا خنکی رنگ سرویس را حس کنند، که این انتخاب این افراد نیز سرویس طلای سفید خواهد بود.


1399/8/4
چگونه طلای دست دوم خود را بفروشیم؟

چگونه طلای دست دوم خود را بفروشیم؟

جواهرات از کادوهای زیبا و متداول‌ است، اما مانند دیگر انواع کادو، لزوماً چیزی نیست که بخواهید تا ابد برای خود نگه دارید. هم‌چنین ممکن است به کمی پول اضافه نیاز داشته باشید و کندوکاو کردن در جعبه‌ی جواهرات‌تان نقطه‌ی خوبی برای شروع باشد. اما آیا بهتر است به سراغ یک خریدار طلا بروید یا سمسار؟‌ از کجا می‌دانید که قیمت خوبی نصیبتان شده یا سرتان کلاه رفته‌است؟‌ در این‌جا روش پی بردن به بهترین مبلغ‌ها را به ازای اجناس پرزرق‌وبرق خود پیدا کنید.


1399/7/23
خرید طلای دست دوم بهتر است یا سکه

خرید طلای دست دوم بهتر است یا سکه

در فضای امروز اقتصاد، مردم به دنبال راهی برای افزایش سرمایه خود هستند و دوست دارند تا راه‌هایی را امتحان کنند که از میزان سود آن مطمئن باشند. یکی از مهم‌ترین کانال‌های سرمایه گذاری چه در ایران و چه در خارج از کشور، خرید طلا و سکه بوده است. به ‌نظر می‌رسد سرمایه گذاری روی طلا همیشه می‌تواند گزینه خوبی باشد و به دلیل اینکه بیشتر مردم از هر قشری می‌توانند سراغ آن بروند، گزینه نهایی مردم است.


1399/7/18
مدل های جدید طلا و جواهرات ویژه پاییز

مدل های جدید طلا و جواهرات ویژه پاییز

ترندهایی که هر سال و هر ماه شاهد آن هستیم در حال به روز شدن هستند و برای کسانی که عاشق مد و فشن و به خصوص طلا و جواهر هستند، ترندهای هر فصل خصوصا ترند طلا و جواهر برای پاییز می‌تواند الهام بخش خرید طلا برای آنها باشد.


جهت استفاده از سایت، گوشی را بچرخانید!