قیمت لحظه ای سکه و طلا / قیمت هر گرم طلا : 1,152,200 تومان

پایه جواهر و جواهر آویز

2,493,187
458,492,360
2493187
458492360
در حال بارگزاری...
محصولی یافت نشد!

  پایه جواهر آویز

  یک آویز زیبا است که می‌تواند ظاهر شما را تغییر دهد و آن را درخشان و پر زرق و برق کند. از آنجایی که هر خانمی طرفدار پروپاقرص گردنبند طلا و خصوصا آویز است، خرید آن باید بسیار دقت و با استراتژی انجام شود! آویز طلا می‌تواند لباس ما بسیار زیباتر و درخشان‌تر نشان دهد و این حالت در صورتی بیشتر می‌شود که روی آویز سنگ یا نگین باشد.

  برای اینکه بتوانید زرق و برق آویز طلا را بیشتر کنید، می‌توانید ابتدا پایه جواهر آویز را سفارش دهید، سپس سراغ انتخاب نگین آن بروید. اگر هزینه برای شما اهمیت ندارد، با انداختن و انتخاب الماس، زمرد و یاقوت می‌توانید پایه جواهر آویز خود را درخشان‌تر و خاص‌تر کنید.

  می‌توانید با خرید پایه جواهر آویز آن را طبق سلیقه خود تزئین کنید و حتی می‌توانید مناسب با بودجه خود برای آن سنگ و نگین انتخاب کنید. این کار نه تنها در نهایت باعث می‌شود که آویز طلا را مانند طرح دلخواه خود داشته باشید، حتی می‌تواند باعث کاهش هزینه در خرید طلا و آویز شود. طلای ساخته شده، گران‌تر از پایه جواهر است و به همین دلیل انتخاب پایه جواهر آویز می‌تواند تا حد زیادی از هزینه‌های شما کم کند.

  خرید آنلاین پایه جواهر آویز

  خرید طلا و جواهر جزء بزرگ‌ترین خریدهای هر شخص به شمار می‌آیند و به همین دلیل باید عاقلانه و به درست‌ترین شکل ممکن انجام شود. وب‌سایت دیورس مجموعه‌ای کامل از پایه جواهر آویز طلا دارد که کار هر طلا دوستی را در خرید آنلاین طلا راحت کرده است.

  با مراجعه به وب‌سایت دیورس می‌توانید انواع و اقسام پایه جواهر را مشاهده کنید، مشخصات آنها را به طور کامل مطالعه کنید، درباره قیمت آنها بدانید، تفاوت قیمت خرید آنلاین آن را با خرید حضوری مقایسه کنید، سنگ و نگین خود را انتخاب کنید و در نهایت سفارش خود را ثبت کند.

  در حال بارگزاری...
  جهت استفاده از سایت، گوشی را بچرخانید!