قیمت لحظه ای سکه و طلا / قیمت هر گرم طلا : 1,152,200 تومان

پایه جواهر و جواهر نیم ست

4,165,920
131,819,429
4165920
131819429
در حال بارگزاری...
محصولی یافت نشد!

  پایه جواهر نیم ست

  یکی از اصلی‌ترین تفاوتی که طلا و جواهر با هم دارند وجود نگین و سنگ قیمتی آنها است. انواع طلا وقتی روی آنها نگین یا سنگ های قیمتی قرار می‌گیرد به جواهر تبدیل می‌شود و به طبع به دلیل وجود این سنگ‌ها گران‌تر از طلا نیز می‌شوند.

  درخششی که تمام سنگ های قیمتی روی جواهرات دارند به اندازه‌ای زیاد است که هر خانمی دوست دارد در جعبه جواهرات و طلاهای خود از این اکسسوری‌ها داشته باشد. راه‌هایی وجود دارد که می‌توان نیم ست جواهر را با هزینه‌ای کمتر خرید و آن را طبق سلیقه طراحی کرد. خرید پایه جواهر نیم ست یکی از همین راه‌ها است. خرید پایه جواهر نیم ست همان جواهر نیم ست بدون نگین و سنگ های قیمتی است. در پایه جواهر نیم ست جای قرار دادن نگین وجود دارد، اما این شما هستید که انتخاب می‌کنید که چه سنگ و نگینی روی آن قرار بگیرد.

  فرض کنید دوست دارید تا از یاقوت در دستبند، انگشتر و آویز نیم ست جواهر خود استفاده کنید. با سفارش و خرید پایه جواهر نیم ست می‌توانید این کار را به راحتی انجام دهید و نیم ست مورد علاقه خود را داشته باشید. خرید آنلاین پایه جواهر نیم ست نیز به شما کمک می‌کند که راحت‌تر و سریع‌تر به نیم ست دلخواه خود برسید.

  خرید آنلاین پایه جواهر نیم ست از دیورس

  وب‌سایت دیورس در قسمت خرید پایه جواهر خود، امکان خرید پایه جواهر نیم ست را برای شما فراهم کرده است. می‌توانید به مراجعه به وب‌سایت دیورس، نیم ست دلخواه خود را از میان طرح‌های متنوع انتخاب کنید و مشخصات کلی آن را ببینید و با توجه به سنگ دلخواه خود آن را تزیین کنید.

  می توانید تمام این کارها را به صورت آنلاین انجام دهید و حتی ذره‌ای ناراحتی بابت خستگی رفت و آمد و هزینه آن را نداشته باشید. می‌توانید در ابتدا نیم ست را انتخاب کنید، در همان صفحه سنگ و یا نگین مورد نظر خود را با توجه به خواست و بودجه انتخاب کنید و در نهایت سفارش خود را ثبت کنید. بعد از ثبت سفارش کارشناسان دیورس با شما تماس خواهند گرفت و در مورد زمان و دیگر جزئیات شما را راهنمایی خواهند کرد.

  در حال بارگزاری...
  جهت استفاده از سایت، گوشی را بچرخانید!