قیمت لحظه ای سکه و طلا / قیمت هر گرم طلا : 1,146,400 تومان

پایه جواهر و جواهر دستبند

7,881,678
169,924,303
7881678
169924303
در حال بارگزاری...
محصولی یافت نشد!

  پایه جواهر دستبند

  طلا و جواهراتی که همه ما می‌خریم، همان مدل‌هایی هستند که پشت ویترین طلافروشی‌ها مشاهده می‌کنیم و در واقع ترکیبی از پایه جواهر و سنگ‌های قیمتی هستند. همه ما از دیدن طلا و جواهر پشت ویترین طلافروشی‌ها و در وب‌سایت‌های فروش آنلاین طلا، بسیار لذت می‌بریم و برخی اوقات دوست داریم آن مدل‌ها را با سنگ‌ها و نگین‌های دیگر داشته باشیم.

  دستبند طلا، یکی از اکسسوری‌های طلا است که نگین‌دار آن ظاهری بسیار لوکس و شیک به دستان می‌دهد و یکی از خریدهای مهم خانم‌ها هنگام خرید طلا و جواهر است. می‌توان دستبند طلا با توجه به سلیقه و بودجه سفارشی سازی کرد و آن نوع سنگ و نگینی را روی آن قرار داد که با روحیات شخص سازگاری دارد. خرید پایه جواهر دستبند، روشی عالی برای شخصی سازی دستبند طلا است. در این روش پایه ساخته شده برای دستبند طلا به صورت جداگانه به فروش می‌رسد و شخص طبق سلیقه نوع و رنگ سنگ و نگین آن را انتخاب می‌کند و طلافروش آم را روی دستبند قرار می‌دهد.

  این روش علاوه بر اینکه باعث می‌شود دستبندی مطابق با سلیقه خود داشته باشید، باعث صرفه جویی در هزینه‌ها نیز می‌شود. چرا که دستبند تمام شده، به دلایل مختلفی گران‌تر از پایه جواهر دستبند است. خرید آنلاین نیز یکی دیگر از راه‌های سفارش پایه جواهر دستبند است که موجب کاهش هزینه‌ها می‌شود.

  خرید آنلاین پایه جواهر دستبند از وب‌سایت دیورس

  وجود منبعی برای خرید آنلاین پایه جواهر، انتخاب‌ها را برای هر فرد بسیار می‌کند و کار خرید را نیز بسیار آسان‌تر و به صرفه‌تر می‌کند. وب‌سایت گالری طلا و جواهر دیورس هر آنچه را که برای خرید پایه جواهر دستبند نیاز دارید در اختیار شما قرار می‌دهد، تا بتوانید خرید خوب و طبق سلیقه‌ی خود داشته باشید. در وب‌سایت دیورس می‌توانید تمام پایه جواهرهای دستبند را همراه با مشخصات دقیق مشاهده کنید، در مورد رنگ طلای آن تصمیم گیری کنید، سنگ و نگین دلخواه خود را برای آن انتخاب کنید و در نهایت سفارش خود را ثبت کنید تا دستبند طلای دلخواه را جلوی درب منزل دریافت کنید.

  در حال بارگزاری...
  جهت استفاده از سایت، گوشی را بچرخانید!