قیمت لحظه ای سکه و طلا / قیمت هر گرم طلا : 1,152,200 تومان

پایه جواهر و جواهر

خرید طلا و جواهر همیشه در دسته بندی بهترین خریدهای خانم‌ها قرار می‌گیرند. با توجه به گران‌تر بودن جواهر نسبت به طلا، همیشه مشتریان به دنبال این هستند که کمی از قیمت آن کم کنند. خرید پایه جواهر و انتخاب سنگ و نگین ارزان‌تر برای جواهری که قرار است خودتان آن را تزیین کنید، می‌تواند بهترین راه برای کاهش قیمت جواهر باشد.

خرید پایه جواهر

برای اینکه درباره پایه جواهر صحبت کنیم، باید اول کمی در مورد فرق جواهر و طلا بدانیم. به زبان ساده در ساخته‌های طلا از سنگ‌های قیمتی استفاده نمی‌شود ولی در ساخت جواهر از سنگ‌های قیمتی استفاده می‌شود و این سنگ‌ها بر روی کار ساخته شده، سوار می‌شوند. بنابراین، می‌توان گفت که پایه جواهر همان طلای آماده و ساخته شده است که سنگ به آن زیبایی و درخشش می‌دهد. حالا می‌توانیم راحت‌تر پایه جواهر را تعریف کنیم؛ پایه جواهر همان قالب ساخته شده جواهر قبل از سوار شدن سنگ است که در پایه جواهر این شما هستید که سنگ و نگین آن را انتخاب می‌کنید.

خرید پایه جواهر به شما این امکان را می‌دهد که انواع سنگ از سنگ‌های اتمی و یا سنگ‌های اصل را روی پایه ساخته شده قرار دهید و با سلیقه و خواست خود، آن را تزیین کنید.

خرید آنلاین پایه جواهر

خرید آنلاین پایه جواهر به دلیل هزینه زیادی که برای خریدار ممکن است داشته باشد، به عنوان یک خرید لوکس در نظر گرفته می‌شود و بیشتر افراد خرید حضوری آن را ترجیح می‌دهند. به همین خاطر است که برای بسیاری از خریداران، خرید آنلاین خیلی جا نیفتاده است و اطمینان لازم برای خرید از وب‌سایت‌ها را ندارند.

اما خرید آنلاین پایه جواهر از وب‌سایت‌های معتبر و مطمئن، می‌تواند این اطمینان را به شما بدهد که هم در هزینه‌ها و صرف زمان صرفه جویی کنید و هم جواهری را بخرید که مطابق با سلیقه و خواست شما تزیین شده باشد.

خرید پایه جواهر از گالری دیورس

همه مواردی که برای اطمینان پیدا کردن از خرید آنلاین پایه جواهر و جواهر از یک وبسایت اینترنتی نیاز دارید، در وبسایت گالری دیورس گرد هم آمده است. در وب‌سایت گالری دیورس شما می‌توانید نمونه کارهای ساخته شده پایه جواهر را همراه با مشخصات دقیق (قیمت به روز پایه سرویس جواهر، وزن طلا، عیار طلا، وزن سنگ جواهر و رنگ‌بندی) مشاهده کنید و به صورت آنلاین سفارش دهید. سفارش شما نهایتا ظرف 48 ساعت در سرتاسر کشور به دستتان خواهد رسید و با توجه به خرید از وب‌سایت و مالیات بر ارزش افزوده صفر از تخفیف ویژه خرید آنلاین هم بهره‌مند خواهید شد.

همچنین در قسمت سفارش طلا به صورت جواهر (با برلیان و اتمی)، می‌توانید طبق سلیقه خودتان و بودجه‌ای که به این کار اختصاص داده‌اید نوع سنگ جواهر و نوع سنگ رنگی مدنظرتان را انتخاب کنید و سفارش آنلاین بدهید. بعد از ثبت سفارش کارشناسان دیورس با شما تماس خواهند گرفت و در مورد زمان دقیق ارسال سفارش و جزئیات آن شما را راهنمایی خواهند کرد. در این حالت زمان تقریبی ارسال سفارش شما بین 4 تا 14 روز خواهد بود.

در حال بارگزاری...
جهت استفاده از سایت، گوشی را بچرخانید!